Narozeniny, svátek nebo poděkování?
Vyřešte dárek košem nebo balíčkem plným dobrot z La Delika!

Nejlepším dárkem je ten, na kterém si pochutnáme.
Obdarujte své blízké, přátelé nebo kolegy dárkovým košem či balíčkem, který pro Vás sestavíme na míru Vašim přáním a požadavkům. Dárkové koše většinou připravujeme do proutěných košíku, ale také do plechových „květináčů“ nebo úložných boxů a to dle objemu produktů a věkové kategorii obdarované/ho.

Nejdůležitější informací při objednávce koše je orientační cena, pro koho je určený (muž, žena), věk a případné alergie či naopak oblíbené produkty. Vše ostatní můžete bezstarostně nechat na nás a v domluvený čas si koš vyzvednout u nás na prodejně. Samozřejmostí je možnost doručení dárkového koše / balíčku po Benešově a okolí dle platného ceníku, který najdete níže.

Ukázky hotových dárkových košů a balíčků

Galerii pro Vás připravujeme..

Objednávka dárkového koše či balíčku

Objednávku můžete provést pohodlně prostřednictvím formuláře vpravo (na mobilu níže). Máte-li představu o koši/balíčku nezapomeňte uvést co nejvíce informací a podrobností v poslední části formuláře. Jen tak dokážeme naplnit Vaše očekávání na 100%!

Po obdržení objednávky Vás budeme kontaktovat s potvrzením a případným ujasněním nesrovnalostí.

Platba objednávky je možná v hotovosti/kartou při převzetí dárkového balíčku na prodejně a předem na bankovní účet při doručení obdarovanému na adresu.

Dopravu počítáme sazbou 9 Kč / km z Benešova (Tyršova 182) na místo doručení.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Přejete si balíček doručit?
Pro zhotovení koše či balíčku ještě dnes (v pracovní dny) nás po odeslání formuláře kontaktujte.