Sortiment, který najdete na prodejně La Delika

Mimo náš běžný sortiment naleznete na prodejně široký výběr připravených dárkových košů a balíčků s různým obsahem. Pokud vás žádný nezaujme, rádi Vám připravíme dárkový koš dle Vašich požadavků. Více informací naleznete zde.

Káva z celého světa

Mezi základní pilíře našeho sortimentu patří čerstvě pražená zrnková káva. V naší široké nabídce naleznete více jak 30 druhů 100% arabica kávy, kávy s příchutí, ale také rozpustné kávy od českých pražíren Aromaniac, Oxalis a zahraničních Jardin a Aroma Gold. Kávu u nás zakoupíte v připravených 250g baleních a na váhu od 100 g .

Kávu na požádání i nameleme na hrubost dle způsobu přípravy.

Pro firmy a velkoodběratele nabízíme zajímavé množstevní slevy.

Sypané a porcované čaje

Kvalitní čaj nenajdete na každém rohu a už vůbec na jednom místě nenajdete více čajů jak u nás. Ve stálé nabídce máme 40+ sypaných čajů značky Oxalis a více než 80 druhů porcovaných čajů značek Basilur, Tarlton, Sonnentor, Qualitea, Liran a dalších.

Sypané čaje u nás zakoupíte od 50 g až po kilová balení za zvýhodněnou cenu.

Pro firmy a velkoodběratele nabízíme zajímavé množstevní slevy.

Čokolády, sušenky a bonboniéry

Čokoláda patří bezesporu k nejoblíbenějším pochutinám po celém světě a jinak tomu není ani u nás. Prodejna je kvalitně zásobena od tabulkových čokolád přes kusové pralinky až po luxusní bonboniéry. Najdete u nás také ručně vyráběné pralinky, vážené nugáty, tabulkové čokolády z dílny Choco Bonté nebo francouzské sušenky La Mére Poulard.

Ořechy pražené a v polevách

Mandle, kešu nebo arašídy? Pražené solené, s chilli nebo máte raději v polevě z mléčné čokolády? Sortiment čítá také desítky ořechu v polevách i bez polev. V dárkovém balení i volně na váhu.

Destiláty, likéry a vína

Kde není vína, tam není lásky. A u nás je lásky víc než dost! Přinášíme do Benešova kvalitní vína z rodinných vinařství na Moravě. Dále také jemné ovocné destiláty z rodinného lihovaru Anton Kaapl s rodinnou recepturou a technologií výroby, které nabízíme samostatně i v dárkovém balení.

Porcelán a příslušenství

K přípravě kávy a čajů je zapotřebí kvalitní příslušenství. V našem sortimentu naleznete čajové a kávové příslušenství pro každý typ přípravy lahodné kávy či čaje. Mimo jiné u nás najdete porcelánové, keramické a litinové hrnky, šálky, konvičky a dárkové čajové soupravy.

A mnoho dalšího..

  • Müsli a granola od Mixit
  • Ořechová másla od Big Boy a Mixit
  • Sirupy od Sonnentor a Kitl
  • Paštiky a hotovky od Čongrády
  • Holandské sýry a italské uzeniny

Mimo delikates u nás najdete

Spousty dárkových předmětů od ručně vyráběných mýdel, vonítek a kosmetických sad až po svíčky, difuzéry a další.